Delightful Istanbul 2021 - Online nyári egyetem nemzetközi hallgatók részére

2021. május 12.

Örömmel osztjuk meg hallgatóinkkal a nemzetközi diákoknak szóló DELIGHTFUL ISTANBUL 2021 "ONLINE" nyári egyetem részleteit, amely 2021. augusztus 1-14. között kerül megrendezésre.

A rendezvényre a rangos partneregyetemek hallgatóit várják. A hallgatók online kurzust vehetnek fel 3 ECTS kreditpontért; megismerhetik Isztambul varázslatos városát és a török kultúrát vizuális és szöveges anyagok segítségével, interkulturális tanulási élményt nyújtva.

Az idei kurzusok a következők: "Brand Management", "Current Issues in International Politics", "Project Management" és "Neuroscience".

A diákok kedvezményes díjjal regisztrálhatnak. A kurzus kreditpontjait a saját egyetemük szabályai szerint beszámíttathatják tanulmányaikba.

További információért kérjük, keresse fel a www.delightful.istanbul honlapot, és forduljon bizalommal a szervezőkhöz a delightful@aydin.edu.tr címen.

Online jelentkezés