EDUC online kurzus az őszi félévben orvostanhallgatók és gyógyszerész hallgatók részére

2021. augusztus 31.

NEPSY - NEuroscience, state of the art and future perspectives: focus on specific Neurological diseases and NeuroPSYchopharmacology

Az EDUC Szövetség új online kurzust hirdet az EDUC hallgatói közössége számára, melynek címe: NEPSY - NEroscience, state of the art and future perspectives: focus on specific Neurological diseases and NeuroPSYchopharmacology.

Az őszi félévben induló kurzust, amelynek jelentkezési határideje 2021. szeptember 17., a Cagliari Egyetem a Masaryk Egyetemmel, a Paris Nanterre Egyetemmel és a Pécsi Tudományegyetemmel közösen dolgozta ki. A kurzust, melyre orvostanhallgatók és gyógyszerészhallgatók jelentkezését várják a szervezők, elsősorban felsőbbéves hallgatóinknak negyed-, ötöd- és hatodéves orvostanhallgatóknak, illetve negyed- és ötödéves gyógyszerész hallgatóknak ajánljuk.

További információt, illetve a regisztrációs linket a csatolt felhívás tartalmazza.

Dokumentum(ok)