Tánccal, főzéssel, tréninggel és tolerancia workshoppal zárhatjuk a Well-Being hónapot

2021. október 22.

Október 25-tel a Well-Being hónap utolsó hete veszi kezdetét a pécsi orvoskaron, mely során csikungozhatunk, masszíroztathatunk, tornáztathatjuk a gerincünket, főzhetünk, táncolhatunk, illetve tanulástámogató és pályaszocializációs tréningen és tolerancia workshopon is részt vehetünk.

Október 25., hétfő

Csikung (15:30-16:30, PTE ÁOK új campus kert, rossz idő esetén az új elméleti tömb aulája)

A megnyugtató mozgásformákat kedveled, és szeretnél valami újat kipróbálni? Papp Attila, professzionális chi kung oktató vezetésével olyan gyakorlatokat sajátíthatsz el, amelyek:

• növelik állóképességedet
  • javítják szellemi kapacitásod és koncentráció-készséged
  • segítenek levezetni a felgyülemlett feszültséget
  • regeneráló folyamatokat indítanak el szervezetedben.

Időpont: hétfőnként 15:30 és szerdánként 15:30 (Bármely időpontra jöhetsz, bármely héten, akár csak kipróbálni is.) Kényelmes, a hőmérsékletnek megfelelő ruhában érdemes érkezni, a kezdés előtt néhány perccel.

A programon való részvétel ingyenes, ugyanakkor regisztrációhoz kötött, a regisztrációt ide kattintva teheted meg.

PTE Táncoló Egyetem - Funky line dance (17:00-19:00, PTE ÁOK kert)

Október 26., kedd

Masszázslehetőség munkatársaknak (9:00-12:30, PTE ÁOK)

A masszázs a Dékáni Hivatal szervezésében valósul meg.

Tolerancia workshop (16:30-17:30, PTE ÁOK)

Ünnepeljük együtt a Tolerancia nemzetközi világnapját! Te mennyire vagy elfogadó másokkal és önmagaddal? Készítsük el együtt a saját "kedvesség-bingónkat"!

A programra regisztrálni kell, melyet ide kattintva tehetsz meg.

Október 27., szerda

Gerinctorna (11:00-11:30, PTE ÁOK elméleti tömb, tornaterem)

Egész nap az irodában ülsz? Ez igen megterheli a gerincet. Vegyél részt te is Hanzel Adri gerinctornáján, nyújtsuk meg együtt a hátizmainkat! Jelentkezni lehet a Yourlife@ÁOK oldalán.

• növelik állóképességedet
  • javítják szellemi kapacitásod és koncentráció-készséged
  • segítenek levezetni a felgyülemlett feszültséget
  • regeneráló folyamatokat indítanak el szervezetedben.

Tanulástámogatás és pályaszocializáció tréning (16:30-18:00, PTE ÁOK)

A program hallgatói peereknek szól. A workshop során a hallgatók kideríthetik magukról, hogy mennyire illik hozzájuk az orvosi karrier, illetve, hogy mely specifikus terület passzol hozzájuk a legjobban.

Főzz velünk! Ételkészítő workshop (17:00-19:00, Szliven Tankonyha)

A rendezvény egy orvosisoknak szóló gasztroműhely, érdemes benézni rá!

Október 28., csütörtök

Masszázslehetőség munkatársaknak (9:00-12:30, PTE ÁOK)

A masszázs a Dékáni Hivatal szervezésében valósul meg.

Október 30., szombat

Senior örömtánc (00:00-23:59, PTE ÁOK)

A Well-Being hónap részletes programja ide kattintva érhető el: https://aok.pte.hu/hu/well-being

Fotó:

Pixabay.com