Plakátkiállításra meghívó

2007. szeptember 12.

Meghívó plakátkiállításra szeptember 17-én

Meghívó Prof. Dr. Korinek László, a Német Szövetségi Köztársaság pécsi tiszteletbeli konzulja és Prof. Dr. Németh Péter a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karának dékánja tisztelettel meghívja Önt és kísérőjét a „Jó napot! Itt Európa beszél” Hogyan mozgatja meg a világot az Európai Unió? című plakátkiállítás megnyitójára. Az esemény időpontja: 2007. szeptember 17. 17,00 óra. Helyszíne: Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar, 1. emeleti galéria Az Európai Unió mára már elérte alapításának célját és sikerült Európában biztosítani a tartós békét. Sokan teszik fel ezért azt a kérdést, hogy nem vált-e feleslegessé a 21. évszázadban az „Európai Unió“ elnevezésű államközösség. Erre a kérdésre ad feleletet a „Jó napot! Itt Európa beszél“ című kiállítás példaként egy-egy olyan témát mutatva be, amelyben az európai integráció világszínvonalú eredményeket ért el. A Német Külügyminisztérium szeretne ezzel a kiállítással ennek a figyelmeztetésnek eleget tenni és az egyre inkább egybenövő Európa jelentőségét szemléletesen képekben bemutatni. A magyar és német meghívó a csatolt mellékletekben olvasható.

Dokumentum(ok)

• Magyar meghívó a plakátkiállításra