Dél-dunántúli Körzeti Universitas Kupa

2007. október 2.

A PTE ÁOK Mozgástani Inttézet XVII. alkalommal 2007 október 6.-n rendezi a Dél-dunántúli Körzeti Universitas Kupát

UNIVERSITAS KUPA DÉL-DUNÁNTÚLI KÖRZETI DÖNTŐ PROGRAMJA 2007. Röplabda Mix Rendező szerv: Magyar Egyetemi Főiskolai Sportszövetség Nyugati Területi Elnökség, PTE ÁOK Mozgástani Intézet, Medikus Sportegyesület. Helyszín: Koch Valéria Iskolaközpont tornaterme Pécs, Tiborc u. 28/1. A Versenybizottság Elnöke: Gábor Lajos A nevezési határidőig a következő csapatok neveztek: PTE Illyés Gyula Ped. Főisk. Kar Szekszárd PTE TTK PTE ÁOK Mivel érkezett bizonytalan jelzés az indulásra, ezért nevezést a helyszínen is elfogadunk. Sorsolás: 9.00 órakor a helyszínen. Eredményhirdetés: 14.30-kor Díjazás: Az első helyezett csapat elnyeri a „Dél-Dunántúli Körzeti Universitas Kupa győztese” címet és ezzel jogot nyer a területi döntőn való részvételre A győztes serleget, az első három helyezett csapat oklevelet kap. Férfi Kispályás Labdarúgás Rendező szerv: Magyar Egyetemi Főiskolai Sportszövetség Nyugati Területi Elnökség, PTE ÁOK Mozgástani Intézet, Medikus Sportegyesület Helyszín: PTE ÁOK kézilabda pálya Pécs, Jakabhegyi út 6. A Versenybizottság Elnöke: Dr. Rugási Endre A csoportbeosztás: „A” csoport „B” csoport 1. PTE EÜ Zalaegerszeg 1. PTE TTK 2. PTE Illyés Gy. Szekszárd 2. PTE ÁOK Német program. 3. Kaposvári Egyetem 3. PTE ÁOK A mérkőzések időpontjai: 9.30 TTK - ÁOK 10.05 Szekszárd – Kaposvár 10.40 TTK - Német pr.. 11.15 Zalaegerszeg – Kaposvár 11.50 Német pr. – ÁOK 12.25 Zalaegerszeg – Szekszárd 13.00 A1 - B2 13.35 A2 - B1 14.10 III. hely 14.45 DÖNTŐ 15.15 Eredményhirdetés Díjazás: Az első helyezett csapat elnyeri a „Dél-Dunántúli Körzeti Universitas Kupa győztese” címet” és ezzel jogot nyer a területi döntőn való részvételre. A győztes serleget, az első három helyezett csapat oklevelet kap. Dr. Pásztory Attila Férfi Kosárlabda Emléktorna Rendező szerv: Magyar Egyetemi Főiskolai Sportszövetség Nyugati Területi Elnökség, PTE ÁOK Mozgástani Intézet, Medikus Sportegyesület Helyszín: PTE ÁOK Tornacsarnok Pécs, Jakabhegyi út 6. A Versenybizottság Elnöke: Téczely Tamás Nevezett csapatok: PTE Közgazdasági Kar PTE TTK PTE PMMF Kar PTE ÁOK A mérkőzések időpontjai: 8.00 PTE Közgazdasági Kar – PTE PMMF Kar 9.40 PTE ÁOK – PTE TTK 11.20 vesztesek a 3. helyért 13.00 Döntő: győztesek az első helyért 13.50 Eredményhirdetés Díjazás: Az első helyezett csapat elnyeri a „Dél-Dunántúli Körzeti Universitas Kupa győztese” címet és ezzel jogot nyer a területi döntőn való részvételre A győztes serleget, az első három helyezett csapat oklevelet kap. Dr. Pásztory Attila Női Kosárlabda Emléktorna Rendező szerv: Magyar Egyetemi Főiskolai Sportszövetség Nyugati Területi Elnökség, PTE ÁOK Mozgástani Intézet, Medikus Sportegyesület Helyszín: PTE ÁOK Tornacsarnok Pécs, Jakabhegyi út 6. A Versenybizottság Elnöke: Téczely Tamás Nevezett csapatok: PTE Jog- Közgazdasági Kar PTE TTK PTE ÁOK A mérkőzések időpontjai: 8.50 PTE Jog-Közgazdasági Kar – PTE ÁOK 10.30 PTEÁOK – PTE TTK 12.10 PTE Jog-Közgazdasági Kar 12.55 Eredményhirdetés Díjazás: Az első helyezett csapat elnyeri a „Dél-Dunántúli Körzeti Universitas Kupa győztese” címet és ezzel jogot nyer a területi döntőn való részvételre A győztes serleget, az első három helyezett csapat oklevelet kap. Női kézilabda Rendező szerv: Magyar Egyetemi Főiskolai Sportszövetség Nyugati Területi Elnökség, PTE ÁOK Mozgástani Intézet, Medikus Sportegyesület Helyszín: PTE TTK Testnevelési- és Sporttudományi Intézet Tornacsarnoka Pécs, Ifjúság út 6. A Versenybizottság Elnöke: Dr. Rugási Endréné Nevezett csapatok: PTE ETK Zalaegerszeg PTE ÁOK PTE vegyes A mérkőzések időpontjai: 9.00 PTE ÁOK – PTE vegyes 10.00 PTEÁOK – PTE ETK Zalaegerszeg 11.00 PTE ETK Zalaegerszeg - PTE 11.55 Eredményhirdetés Díjazás: Az első helyezett csapat elnyeri a „Dél-Dunántúli Körzeti Universitas Kupa győztese” címet. A győztes serleget, az első három helyezett csapat oklevelet kap. Férfi kézilabda Rendező szerv: Magyar Egyetemi Főiskolai Sportszövetség Nyugati Területi Elnökség, PTE ÁOK Mozgástani Intézet, Medikus Sportegyesület Helyszín: PTE TTK Testnevelési- és Sporttudományi Intézet Tornacsarnoka Pécs, Ifjúság út 6. A Versenybizottság Elnöke: Lipcsik Zoltán Nevezett csapatok: PTE TTK PTE ÁOK PTE vegyes A mérkőzések időpontjai: 12.00 PTE ÁOK – PTE TTK 13.00 PTEÁOK – PTE vegyes 14.00 PTE TTK – PTE vegyes 14.55 Eredményhirdetés Díjazás: Az első helyezett csapat elnyeri a „Dél-Dunántúl