A COMPOSTELA Group felhívása

2008. január 18.

mobilitási pályázat adminisztratív dolgozók részére - 2008

A COMPOSTELA egyetemi szervezet pályázati lehetősége egyetemi (külügyi, pályázati és néhány egyéb) adminisztrációban dolgozó munkatársak részére. Általában egy hetes munkalátogatás pályázható, amelyre a COMPOSTELA szervezet általában 400 – 600 EUR-t biztosít. Ezt az összeget utófinanszírozással, tehát az utazás megvalósulása után az év vége felé utalja át a COMPOSTELA. Az alábbi linken megtekinthető a kiajánlott helyek listája: Link Három helyet kell megjelölni az online jelentkezési lapon http://193.144.81.250/index.php?option=com_facileforms&Itemid=161 Ezt el kell online küldeni illetve ki is kell nyomtatni. A kinyomtatott és aláírt jelentkezési lapot legkésőbb január 31-ig az alábbi címre lehet lehet elküldeni: Czéh Gábor PTE NKO 7633 Szántó Kovács János u. 1/b. I. em. 115. A PTE részéről maximum 3 rangsorolt pályázatot küldünk el a COMPOSTELA szervezet részére.