Fotópályázat

2008. április 11.

Képben vagy?! - fotópályázat

Képben vagy?! - fotópályázat A Pécsi Tudományegyetem Központi Hallgatói Szolgáltató Irodája (KÖSZI) pályázatot hirdet az egyetem karain tanuló hallgatók, valamint az egyetem oktatói és dolgozói részére. A fotópályázat célja: a pécsi egyetemi élet bemutatása, megismertetése Beadási határidő: 2008. május 9. (péntek) 12.00 óra A kiíró a beérkező pályaművekből 2008. július 17. és 27. között az ICWIP-en, majd a 2008/09-es őszi szemeszter szorgalmi időszakának kezdetekor a karokon kiállítást szervez (a korlátozott lehetőségeket figyelembe véve a kiállításokon a legjobbaknak ítélt fotók kapnak helyet.) Formai követelmények: Pályázni fekete-fehér és színes képekkel, fotósorozatokkal lehet. A fotókat e-mailben kérjük eljuttatni a következő címre: fotopalyazat@koszi.pte.hu A pályaművek folyamatosan felkerülnek a KÖSZI oldalára (www.koszi.pte.hu), ahol a pályázat teljes időtartama alatt megtekinthetők, illetve a látogatók az oldalon megadott feltételek mellett szavazhatnak is a nekik legjobban tetsző fotóra. Szavazni május 12-én 12.00 óráig lehet. A szavazók között különböző nyereményeket sorsolunk ki. A nevezéshez kérjük feltüntetni az alábbi adatokat: � A pályázó neve � Kar, szak, évfolyam � Telefonszáma � E-mailcíme, ha az nem egyezik azzal, amiről a pályaművét (-műveit) beküldte � A képhez (képekhez) tartozó képaláírás(ok) (egyértelműen feltüntetve, hogy melyik képhez, melyik szöveg tartozik (képenként maximum 50 karakter) A beküldhető fotók paraméterei: � Kizárólag jpeg formátumú fájlok küldhetők be � A felbontás minimum 1,5 MP, maximum 6 MP legyen � Maximális fájlméret 6 MB (Amennyiben az adott pályamű kiállításra kerül, annak mérete nem lesz nagyobb A4-esnél A1-es paszpartuval.) Pályázónként maximum 3 darab kép, illetve 3 darab (egyenként maximum 5 képből álló) sorozat küldhető be. A zsűri csak az elektronikus úton beérkezett pályaművekkel foglalkozik. Értékelés: A pályázatokat a kiíró által felkért szakmai és szponzori zsűri értékeli. Szerzői jogok: A pályázatra csak olyan képek nevezhetők, melyeket a szerzők saját maguk készítettek. A pályázaton résztvevők nevezésükkel egyidejűleg hozzájárulnak ahhoz, hogy nevük feltüntetése mellett a Pécsi Tudományegyetem képeiket későbbi kiadványaiban, weboldalain, rendezvényein korlátlanul felhasználja. A pályázatról érdeklődni az 501-500/2080-as telefonszámon vagy az erdelyi_zsofia@koszi.pte.hue-mail címen lehet.