Hallgatói Erasmus Pályázati Felhívás

2009. február 11.

ERASMUS PÁLYÁZATI FELHÍVÁS HALLGATÓI TANULMÁNYÚT és SZAKMAI GYAKORLAT ÖSZTÖNDÍJRA 2009/2010

Az eddigi évektől eltérően a 2009-2010-es tanévben már utazhatnak negyed, ötöd évesek is a hatod évesek mellett! ERASMUS INFORMÁCIÓS NAP: 2009. február 23. hétfő, 9.30-16.00 óra, helyszín: PTE ÁOK Elméleti Tömb 14.00 Kari Tanácsterem Pályázható helyek: Tanulmányi ösztöndíj: •Ausztria Medizinische Universität Wien (1 fő –max.10 hónap) •Csehország: Charles University, Prague, Fac of Hradec Kralove (3 fő–10 hónap) •Németország: Westfalische Wilhelms-Universität Münster (1 fő – max.10 hónap) •Németország: Eberhard Karls Universität Tübingen (1 fő – max.10 hónap) •Németország: Ernst-Moritz-Arndt Universitat Griefswald (1 fő – max. 9 hónap) •Olaszország: Universita’ Degli Studi di Pavia (1 fő – max. 4 hónap) •Finnország: University of Oulu (1 fő - max. 4 hónap) •Szlovénia: Univerza v Mariboru (1 fő – max. 5 hónap) Szakmai gyakorlat ösztöndíj: •Ausztria:Medizinische Universität Wien (2 fő – 10 hónap) •Csehország:Charles University, Prague, 1st Faculty of Medicine (2 fő–max.4hó) •Németország: Westfalische Wilhelms-Universität Münster (1 fő – max. 10 hónap) •Németország: Eberhard Karls Universität Tübingen (1 fő – max. 10 hónap) •Németország: Ernst-Moritz-Arndt Universitat Griefswald (1 fő – max. 9 hónap) •Belgium: Katholieke Universitet Leuven (3 fő – max. 6 hónap) •Görögország: Aristotle University of Thessaloniki (2 fő – max. 4 hónap) •Spanyolo.:Universidad de Salamanca (2 fő - max. 10 hónap) •Portugália:Universidade do Porto (2 fő – max. 9 hónap) .Olaszország:Universita’ Degli Studi di Pavia (2 fő – max. 4 hónap) •Finnország:University of Oulu (1 fő – max. 4 hónap) •Szlovénia:Univerza v Mariboru (1 fő –max. 5 hónap) •Törökország: Istanbul University (2 fő – max. 4 hónap) A kiírás teljes szövege a csatolmányban olvasható!!! A pályázatról bővebb információ szerezhető az Erasmus Információs Napon, melynek ideje: 2009. február 23, hétfő 9.30 -16.00 óra, helyszín: PTE ÁOK Elméleti tömb (14.00 óra - Kari Tanácsterem) illetve személyesen a Pályázati Irodán. Kredit és tantárgy elfogadtatással kapcsolatos kérdésekkel Bodrogi Péterhez fordulhattok (peter.bodrogi@aok.pte.hu, 20/33-50-101) A pályázatokat a Kari Erasmus Koordinátor, Tomózer Anett nevére kell benyújtani személyesen, vagy postán keresztül a Pályázati Igazgatóságra (Elméleti tömb, Földszint, Patológia melletti folyosó). További információ kérhető: anett.tomozer@aok.pte.hu Tel: 72/536-298 Leadási határidő: 2009. március 23. 16 óra Sikeres pályázást kívánunk!

Dokumentum(ok)