Jellinek Díjra pályázati felhívás

2009. június 4.

Pályázati felhívás Jellinek Díjra

PÁLYÁZATI HIRDETMÉNY A Magyar Pathologusok Társasága és a Nemzetközi Pathologiai Akadémia Magyar Divíziója pályázatot hirdet az idei ifjúsági Jellinek Díjra. Pályázhatnak főállású Ph.D. hallgatók, vagy egyetemi hallgatók, akiknek 2008-ban elsőszerzős publikációja jelent meg nemzetközi folyóiratban. Jellinek Professzor szellemi örökségéhez híven előnyben részesülnek az angiogenezis és angiológiai, kötőszöveti kutatások eredményeit tárgyaló munkák. A pályázatnak tartalmaznia kell a publikáció egy példányát, és a pályázó rövid életrajzát. A pályázatokat a két társaság vezetősége bírálja el. A pályázatok beküldési határideje: 2009. augusztus 30. Cím: Prof. Dr. Kádár Anna Semmelweis Egyetem II.sz. Patológiai Intézet 1085 Budapest Üllői út 93. A pályázat nyertese a 2009. október 1-3. között Sopronban rendezett osztrák-magyar közös kongresszuson 10 perces angol nyelvű előadás formájában ismerteti a publikált kutatás eredményeit.