Mainzi tanulmányút dolgozók részére Határidő: 2011. február 1

2011. január 11.

Az elmúlt évek gyakorlatához hasonlóan, idén is lehetőség nyílik a mainzi egyetemen eltöltendő (Johannes Gutenberg Universität) tanulmányútra.
Orvosok, ápolók, ápolónők és gyógytornászok számára kéthetes tanulmányútra van lehetőség 2011 tavaszán ill. őszén.
A mainzi egyetem a kiutazónak szállást, valamint költőpénzt biztosít, az utazási költségeket önmaguknak kell állniuk.

A kérelemben a pályázó neve, munkahelye, beosztása, szakterülete és nyelvismeret szintje mellett jelölje meg a meglátogatni kívánt klinikát, vagy intézetet. A gyakorlat letöltéséhez szükséges hozzájárulás megszerzéséhez a kiválasztott klinika, illetve intézet vezetőjével egyénileg kell felvenni a kapcsolatot. A klinikák, illetve vezetőinek elérhetősége megtalálható: http://www-klinik.uni-mainz.de

Ugyancsak szükséges az itthoni munkahely vezetőjének támogató aláírása.

A tanulmányút célja, hogy az intézményeink közötti együttműködést szorosabbra fűzze, minél több tartalommal töltse meg. Ezért lényeges, hogy a kiutazók a fogadó intézménnyel jó kapcsolatot alakítsanak ki és a meglátogatott kollégákat viszontlátogatásra hívják.

Pályázati határidő: 2011. február 1.
A jelentkezők száma korlátozott (5 fő).

A kérelmeket Dr. Ezer Erzsébet e-mail címére (ezer13@gmail.com) kérjük eljuttatni, aki bármely szervezéssel kapcsolatos kérdés esetén szívesen ad felvilágosítást.