Tájékoztató az új, komplex iratkezelési rendszerről

2012. október 29.

Tisztelt Igazgató Asszony/ Úr!

Szíves tájékoztatásul értesítjük, hogy 2012. november 5-i hatállyal a PTE-n új, komplex iratkezelési rendszer lép életbe. A munkafolyamatot a közbeszerzési eljárás eredményes lezárását követően a Fürge Diák Iskolaszövetkezet és a Humánia HRS Group Zrt. végzi.
Az iratkezelési szabályzat elfogadásáig a szolgáltatási folyamattal kapcsolatos bővebb információ a mellékletben olvasható.
Amennyiben a fent leírtakkal kapcsolatban kérdése van,  szíveskedjék az iratkezelési koordinátorhoz, Soóky Attilához (sooky.attila@pte.hu) fordulni.

Az új iratkezelési folyamat bevezetése kapcsán szükségessé vált, hogy az Egyetem közalkalmazottai nyilatkozzanak arról, hogy a nevükre érkező küldemények bonthatóak-e.
A csatolmányban találják a nyilatkozat szövegét. Tisztelettel kérjük Önöket, hogy  a nyilatkozatokat 2012. október 31. napjáig az iratkezeles@pte.hu e-mailcímre megküldeni szíveskedjenek.

Együttműködésüket köszönjük:
Dékáni Hivatal