Ingyenes dietetikus szaktanácsadás PTE hallgatóknak

2013. március 14.

Három hazai egyetemen – köztük a Pécsi Tudományegyetemen – indul el márciustól a Magyar Dietetikusok Országos Szövetségének (MDOSZ) térítésmentes szakmai programja, amely az energia-egyensúlyon alapuló, egészséges táplálkozást és életmódot hivatott népszerűsíteni a hallgatók között.

Az E3 – Energia-egyensúly Egészségprogram Egyetemistáknak - szabadon látogatható előadássorozatból és ingyenes, személyre szabott dietetikai szaktanácsadásból áll. Ezen szolgáltatásokat a PTE bármely karán tanuló hallgató igénybe veheti, csupán egy előzetes internetes jelentkezés szükséges hozzá.

Mindazoknak ajánlott a részvétel, akiket érdekel az egészséges táplálkozás, az energiaegyensúly, a diétákkal kapcsolatos tévhitek, tudni szeretné, hogy mit tartson szem előtt bevásárlásnál, illetve, hogy milyen a saját egészségi állapota.

A program március 18.-tól indul három helyszínen:

·         PTE Egészségtudományi Kar, Szepesy utcai épület

·         Laterum kollégium