Magyar és német felsőoktatási intézmények és kutatóintézetek kutatócsoportjai közötti tudományos együttműködés támogatása

2013. július 1.

A Balassi Intézet Magyar Ösztöndíj Bizottság (MÖB) és a Német Felsőoktatási Csereszolgálat (Deutscher Akademischer Austausch Dienst, DAAD) kutatócserére hirdet pályázatot kutatóknak, egyetemi oktatóknak, alap- és mesterképzésben tanuló hallgatóknak, diplomásoknak, doktoranduszoknak és posztdoktori képzésben résztvevőknek.

A pályázat keretében magyar és német felsőoktatási intézmények és kutatóintézetek kutatócsoportjai közötti tudományos együttműködést, egy konkrét tudományos kutatás terv megvalósulását támogatják. A magyar-német projekt egy vagy két évre pályázható meg.

Beküldési határidő: 2013. június 30.

Bővebb információ

Balassi Intézet Magyar Ösztöndíj Bizottság (MÖB) Irodája

1519 Budapest, Pf. 385

Csáfordi Orsolya | orsolya.csafordi@bbi.hu