Klinikai Focibajnokság

2004. február 2.

Klinikák közötti focibajnokság

Ebben az évben is megrendezzük a Klinikák közötti focibajnokságot az orvoskar tornacsarnokában. Időpontja: 2004.március 5-6 Az elmúlt év tapasztalatai alapján péntek délután és szombaton egész nap folynak a küzdelmek. Kérünk minden klinikát, hogy nevezésüket megfontoltan adják le, mert a visszalépő csapat a sorsolást és a program időrendjét is gátolja. Mód van arra is, hogy Intézetek összevontan nevezzenek. Nevezési határidő: 2004.február 28.(szombat) Nevezés módja: E-mail: endre.rugasi@aok.pte.hu Telefon: 6044 Játékszabályok: Játékidő: 1 x 15 perc (rájátszásban 1 x 20 perc Játékosok száma: 5 + 1 fő a pályán (csere korlátlan) Fontos: egy időben a pályán 3 orvosnak kell lenni!!! A játékszabályok minden tekintetben megegyeznek a szabadtéri kispályás szabályokkal. A terem jellegéből adódóan mandiner játék van érvényben. Pontozás: -győzelem 3 pont, - döntetlen 1 pont, vereség 0 pont, - pontegyenlőség esetén a gólkülönbség, - a több rúgott gól, ill. az egymás elleni eredmény dönt. Díjazás: kupa, oklevél