Nyári családorvosi praxisgyakorl

2001. március 13.

Időbeosztás az ÁOSz I. és VI. évfolyamos hallgatók számára kötelező nyári családorvosi praxisgyakorlatra történő jelentkezéshez

Az ÁOSz I. és VI. évfolyamos hallgatók számára kötelező nyári családorvosi praxisgyakorlat teljesitésének lehetséges helyszínei és időpontjai, megyénkénti bontásban, az alább letölthető Adobe PDF formátumú dokumentumokban találhatók. Regisztráció a jelentkezés sorrendjében történik, egy mentor egyidejűleg csak egy hallgatót fogadhat. Jelentkezés módja: I. évf. hallgatók részére: Tanulmányi Osztály által kiadott listán lehetséges. VI. évf. hallgatók részére: Személyesen vagy telefonon a Családorvostani Intézet Titkárságán / (72) 536-383, dr. Krassó Sándorné/ hétköznapokon 8-15 óra között. A gyakorlat részleteiről a Tanulmányi Osztály levelet küld a hallgatók részére. A jelentkezések határideje: 2001. május 01.

Dokumentum(ok)