ETR leállással kapcsolatos teendők (leállás: 2014.11.07-11.14.)

2014. november 6.

Tisztelt Tantárgyfelelős Asszony, tisztelt Tantárgyfelelős Úr!

Tisztelt Hallgató!

Az Oktatási Igazgatóság tájékoztatása alapján szeretném felhívni szíves figyelmét, hogy az ETR és a MODULO frissítése érdekében a jelenlegi ETR és MODULO verzió leállításra kerül 2014. november 7-én (péntek) 12:00-kor és a szolgáltatások zöme szünetelni fog. A leállítást követően a felhasználóknak hétfő reggeltől csak olvasási joga lesz, ezért a Tanulmányi Hivatal ügyintézőinek sem lesz lehetősége igazolások kiállítására.

Tantárgyfelelősi teendők:

- vizsgaidőpontok meghirdetése az ETR-ben 2014. november 7-én (péntek) 11 óráig

- a leállás ideje alatt a szigorló éves vizsgákon kézi vizsgalap vezetése, november 14-től jegyek rögzítése utólag ETR-ben

Hallgatói teendők:

- hallgatói jogviszony igazolás vagy leckekönyv kivonat kiállításával kapcsolatos kérésről e-mail küldése az ügyintézőjének haladéktalanul, de legkésőbb 2014. november 6-án (csütörtök) 14:00-ig

- szigorló éves vizsgával kapcsolatos kérés e-mailben küldése az ügyintézőjének a vizsgajelentkezési határidőket betartva (fel: 1 munkanappal előtte 9:00-ig, le: 2 munkanappal előtte 9:00-ig)

A frissült ETR és a MODULO egyszerre fog elindulni 2014. november 14-én 14:00-kor

Szíves megértését és együttműködését előre is köszönöm!

Üdvözlettel:

Varga Zsuzsanna