Áramszünetekkel járó munkavégzés

2015. március 23.

2015. március 28., szombat 6.30- 12.30 óra között

Tisztelt Intézetvezetők, Tisztelt Vezetők, Tisztelt Címzettek!

A 400 ágyas klinika rekonstrukcióját végző Strabag-MML Kft. a kazánházi transzformátor  területén áramszünetekkel járó munkavégzést jelentett be a hétre, az alábbiak szerint:

A feszültség kimaradással járó kapcsolási próbák időpontja: 2015. március 28., szombat 6.30- 12.30 óra között.

Érintett területek: Biofizika, Biokémia, volt Biotechnológia épület (Kísérleti sebészet), Konténeres állatház, Óvoda, Bölcsőde, Szállítási osztály épülete, Központi konyha épülete, Kazánház, Gázmotor, Balassa kollégium, Nővérotthon, Tornacsarnok, 400 Ágyas  külső hűtőközpont

Az áramszünetek hossza 5-10 perc, a megadott intervallumban, több alkalommal.

A kapcsolások a megjelölt területen minden villamoshálózatot érinthetnek.

Részletezve:

2015 március 28.-  án szombat  reggel  06:30 - 12:30 között a 10 KV -os cellák lekapcsolásra kerülnek .

A hálózat nagy része 6.40 kor  az Egyetem által biztosított aggregátoros üzem mellett ideiglenesen betáplálásra kerül (generátoros üzem)

Tervezetten  12.00 órakor az agregátoros üzem kikapcsolásra kerül és  több alkalommal próba kapcsolások lesznek a 10 KV-os hálózaton  ill a transzformátorokon , főelosztón.
Ezután tervezetten 12.30 kor az 1- es transzformátor bekapcsolva marad, és a  hálózati ellátás ismételten folyamatos.

Tisztelettel kérem amennyiben a munkavégzéssel kapcsolatos észrevételük van, jelezzék felém.

Szíves együttműködésüket és megértésüket megköszönve,

Tisztelettel:

Krisztics István