Aggregátoros próbaüzem december 7-én

2015. december 1.

2015. december 07. hétfő reggel 05:30 - 07:00

Tisztelt Intézetvezetők, Tisztelt Vezetők, Tisztelt Címzettek!

Ezúton értesítjük Önöket, a Pécsi Tudományegyetem teljes Szigeti úti, valamint a Pacsirta utcai telephelyén végrehajtásra kerülő diesel aggregátoros próbaüzeméről, a mellékelt írásos levél szerint, melynek időpontja:

2015. december 07. hétfő reggel 05:30 - 07:00.

A próbaüzem rövid idejű áramszünetet okoz, ezért kérem a fenti időtartamra a szükséges biztonsági intézkedések megtételét.
Az áramszünet időtartama 1-2 perc amely a szünetmentes áramkörök, (piros színjelölésű fali konnektorok)  kivételével, minden villamos hálózatot érint.

A diesel aggregátor és a kapcsolódó villamos energia ellátó hálózat próbaüzeme kiemelkedően fontos, az esetleges üzemzavar gyors elhárításának, valamint a betegellátás biztonságának folyamatos fenntartása érdekében.

A feszültség kimaradás a következő épületeket érinti:

Szigeti úti Elméleti Tömb, Biofizika épülete, Biokémia épülete, Kísérleti Sebészet Kürt utcai épülete, Óvoda-Bölcsőde, Konténeres állatház, Szállítási Osztály épülete, Konyha épülete, Kazánház, VEOLIA Gázmotor, Balassa kollégium, Ifjúság úti Nővérotthon, Tornacsarnok, II. sz Belgyógyászati Kl. és Nephrológia Pacsirta u. 1 . Szívgyógyászati Klinika épülete, 400 Ágyas Klinika (JP Tömb) teljes területe, Telefonközpont, Immun- és Biotechnológiai Int. Honvéd u. 5. állatház, Központi Raktár, Honvéd u. 1 Informatika épülete, Bioanalitika, Honvéd u. 3. Gyógyszertári épület.

Tisztelettel kérem, hogy az Önökhöz tartozó egységeket a fentiekről tájékoztatni szíveskedjenek.

Amennyiben a munkavégzéssel kapcsolatos észrevételük van, kérem, jelezzék felénk.

Szíves együttműködésüket és megértésüket megköszönve;

Tisztelettel:

Patak Ákos