CEEPUS nyári egyetem Szlovéniában

2016. május 23.

Még lehetőség van jelentkezni!

A CEEPUS CIII-SI-0611-05-1516 hálózat (koordinátor University of Ljubljana, Slovenia, Prof. Dr. Janja Marc) nyári egyetemet hirdet 2016. augusztus 18-25 közt Ljubljana-ban.

1 oktató és 5-6 hallgató (MSc) jelentkezését várjuk. A fő téma: malignus betegségek, ezen belül a Pécsi Tudományegyetemről az emlő daganatos betegségeinek diagnosztikája és terápiás törekvései a kiemelt terület.  Az oktató segítségével nemzetközi 6-8 fős csoportban a hallgatók a témát feldolgozzák és utolsó nap előadásban számolnak be munkájukról.

A résztvevők száma korlátozott, a részvételről a helyi koordinátor dönt (Dr. Kőszegi Tamás).

A részvételi díj 40 Euro, ami 7 éjszakát fedez teljes ellátással, diákszálláson. Az útiköltséget mindenki saját maga állja (érdemes autós összeszövetkezés).

Jelentkezés Dr. Kőszegi Tamás helyi koordinátornál e-mailben: tamas.koszegi@aok.pte.hu

Jelentkezési határidő: 2016. június 4.