Hírek

Dékáni tájékoztató - 2019. november 26, kedd

Dékáni Pályamunka 2019 eredmények

Az Általános Orvostudományi Kar és a Tudományos Diákköri Tanács vezetősége örömére az idei évben nagy számú Dékáni Pályamunka került beadásra. Az eredményeket alább tekinthetik meg.

Konzervatív Orvostudományok I. szekció

Elnök: Dr. Mezősi Emese

1. helyezés: Nagy Mátyás, Transzlációs Medicina Intézet és Klinikai Központ, I. sz. Belgyógyászati Klinika, Gasztroenterológiai Tanszék

Témavezető: Dr. Bajor Judit, Dr. Szakács Zsolt

2. helyezés: Marie-Charlotte Munk, I.sz Belgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Sarlós Patrícia

3. helyezés: Lillik Veronika, Transzlációs Medicina Intézet, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Hegyi Péter, Dr. Mikó Alexandra

Konzervatív Orvostudományok II. szekció

Elnök: Dr. Czirják László

1. helyezés: Koncz Orsolya, Reumatológiai és Immunológiai Klinika

Témavezető: Dr. Minier Tünde

2. helyezés: Krampek Luca, Reumatológiai és Immunológiai Klinika

Témavezető: Dr. Varjú Cecília

3. helyezés: Csiák-Osztotics Kitti, Bioanalitikai Intézet, Reumatológiai és Immunológiai Klinika

Témavezető: Borbásné Dr. Farkas Kornélia, Dr. Varjú Cecília

Operatív Orvostudományok

Elnök: Dr. Horváth Örs Péter

1. helyezés: Bölcsföldi T. Barbara, Fül-, Orr-, Gégészeti és Fej-, Nyaksebészeti Klinika

Témavezető: Dr. Szanyi István

2. helyezés: Ilonka Orsolya, Gyermekgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Józsa Gergő 

3. helyezés: Kovács Péter Bálint, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézet

Témavezető: Dr. Molnár Tihamér

Epidemiológia, diagnosztika

Elnök: Dr. Nagy Lajos

1. helyezés: Kerekes Júlia, Élettani Intézet

Témavezető: Dr. Mikó-Baráth Eszter, Dr. Jandó Gábor

2. helyezés: Hári Zsófia, Radiológiai Klinika

Témavezető: Dr. Tóth Arnold

3. helyezés: Lukács Réka, Szívgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Komócsi András

Idegtudományok I. szekció

Elnök: Dr. Fekete Sándor

1. helyezés: Kun Dániel, Anatómiai Intézet

Témavezető: Dr. Gaszner Tamás, Dr. Gaszner Balázs

2. helyezés: Pethő Borbála, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

Témavezető: Dr. Tényi Tamás

3.   helyezés: Hamvas Imola, Élettani Intézet

Témavezető: Dr. Cziger-Nemes Vanda, Dr. Jandó Gábor

Idegtudományok II. szekció

Elnök: Dr. Csernus Valér

1. helyezés: Bognár Máté, Anatómiai Intézet

Témavezető: Dr. Ujvári Balázs, Dr. Gaszner Balázs

2. helyezés: Vértes Viola, Élettani Intézet

Témavezető: Dr. Nagy Zsuzsanna, Dr. Ábrahám István

3. helyezett: Trencséni Eszter, Élettani Intézet

Témavezető: Dr. Ollmann Tamás, Dr. Péczely László

Élettudományok

Elnök: Dr. Székely Miklós

1. helyezés: Lena Ferreira Hain, Anatómiai Intézet

Témavezető: Dr. Gaszner Balázs

2. helyezés: Jaimini Hitesh Joshi, Transzlációs Medicina Intézet

Témavezető: Dr. Garami András

3. helyezés: Szemethy Kitti, Biokémiai és Orvosi Kémiai Intézet

Témavezető: Dr. Szabó Alíz

Szülészet és gyermekgyógyászat

Elnök: Dr. Molnár Dénes

1. helyezés: Kremzner Noémi, Biokémiai és Orvosi Kémiai Intézet

Témavezető: Dr. Kovács Krisztina, Dr. Vass Réka

2. helyezés: Balika Dorottya, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Neonatológiai Tanszék

Témavezető: Dr. Ertl Tibor, Dr. Kvárik Tímea

3. helyezés: Kevey Dóra Kinga, I. számú Belgyógyászati Klinika, Hemoreológiai Kutató Laboratórium, Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

Témavezető: Dr. Sándor Barbara, Dr. Csiszár Beáta

 

Kiemelt I. helyezés: Bölcsföldi T. Barbara

 

Gratulálunk a Díjazottaknak! További sok sikert kívánunk tanulmányaikhoz!

Hírarchívum