Óvodások alkotásai a Fogászati és Szájsebészeti Klinika falán

2023. március 6.

A FOGTÜNDÉR program az óvodásokat alkotásra inspirálta - kreatív, vidám és különböző technikával készült képek kerültek a PTE KK Fogászati és Szájsebészeti Klinika gyermekfogászati részlegének a falára. A gyerekek rajzoltak, festettek, vágtak, ragasztottak, vatta, fonal, gomb, gipsz, flakon, gyöngy és kukorica is került a képekre a legkülönfélébb témákban.

Az alkotásokat az Ajtósi Dürer utcai Tagóvoda, a Buzsáki Imre utcai Tagóvoda, az Eszperantó utcai Tagóvoda, a Fürj utcai Tagóvoda, a Kék Elefánt Evangélikus Óvoda, a Melinda utcai Tagóvoda, a Pákolitz István utcai Tagóvoda és a Városközponti Székhely (Budai Nagy Antal) Óvoda óvodásai készítették.

A képek színessé varázsolták a falat, barátságosabbá, hangulatosabbá tették az előteret, kellemesebbé az itt töltött időt.

A program megvalósítását a Miniszterelnökség támogatta a NEA, illetve a Bethlen Gábor Alapkezelő közreműködésével.

Forrás:

PTE