Richter Gedeon Kiválósági PhD-ösztöndíj

2023. október 18.

A Richter Gedeon Nyrt. számára fontos a tehetséges fiatalok megtalálása, illetve a tehetséggondozás, ezért hozta létre a Richter Gedeon Talentum Alapítványt, ami a posztgraduális képzésben résztvevőknek több, mint egy évtizede nyújt támogatást tanulmányaik folytatásához. A 2023/2024-es tanévtől ösztöndíj formájában ismét segíti szeretnék azokat a gyógyszeripar érdeklődési körébe tartozó kutatási témával foglalkozó természettudományi, illetve orvos- és egészségtudományi alapképzettségű, különösen biológus, molekuláris biológus, farmakológus, immunológus, orvos, vegyész, illetve gyógyszerész végzettségű, nappali tagozatos, az államilag finanszírozott PhD-képzésbe felvett, tanulmányaikat elkezdő, illetve folytató hallgatókat, akik a jelentkezéskor a 35. életévüket még nem töltötték be és tanulmányi eredményeik alapján arra érdemesek.

A pályázat beadási határideje: 2023. október 31-e.

A pályázatot az alapítvány címére kell benyújtani: Richter Gedeon Talentum Alapítvány, 1103 Budapest, Gyömrői út 19-21.

Kérik, hogy a pályázat benyújtását jelezzék a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara Pályázati és Innovációs Irodája felé is: eva.kiefer@aok.pte.hu, nikolett.nagy@aok.pte.hu.

Dokumentum(ok)