Gyászhír – elhunyt dr. Gregus Zoltán

2022. július 6.

A gyászoló család, a Pécsi Tudományegyetem és a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara mély megrendüléssel tudatja, hogy dr. Gregus Zoltán, a Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet emeritus professzora 2022. július 5-én, 73 éves korában elhunyt.

Személyében a család a szerető férjet és édesapát, az egyetem a szakterületének nemzetközileg is elismert művelőjét, a hallgatók az elhivatott oktatót gyászolják.

Az elhunytat a Pécsi Tudományegyetem és a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara saját halottjának tekinti.

Búcsúztatása 2022. július 27-én lesz a Mementó ravatalozó dísztermében (Pécs, Nagyárpádi u. 15/c.). A megemlékezőket 14 óra és 14 óra 30 perc között várják, 14 óra 30 perckor beszédek hangzanak el, a temetésre 14 óra 50 perckor kerül sor.

Emlékét tisztelettel és szeretettel megőrizzük!

Dokumentum(ok)