EIT Health Morning Health Talks – június 10.

2022. június 3.

Az Európai Innovációs és Technológiai Intézet (EIT) valamint a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara Transzdiszciplináris Kutatások Intézete (ITD) együttműködésében, a nagy sikerre való tekintettel idén is megrendezik az EIT Health Morning Health Talks elnevezésű eseményt.

A Morning Health Talks célja, hogy a meghívott iparági szereplők (egészségügyi szolgáltatók, speciális profilú intézmények, orvosi egyetemek, valamint a gyártói és szolgáltató szektor) közti párbeszédet és együttműködést előmozdítsák, ismertessék velük az Európai Unió által nyújtott anyagi és szakmai támogatási formák lehetőségeit. A találkozó által új és formabontó technológiák és megoldások is születhetnek.

A rendezvénysorozat következő programja június 10-én lesz, délelőtt 9 órától, a Király utca 11-ben.

Címe: „Digitális egészségügyi megoldások közfinanszírozási lehetőségei / Public funding opportunities for digital healthcare solutions”.

További részletek itt olvashatók:

itdweb.hu/eit-health-morning-health-talks-2022-1/