Középiskolások Hete nyári tábor - Instruktori Jelentkezés

2022. május 20.

Kedves Hallgatók!

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar és Gyógyszerésztudományi Kar pályázatot hirdet a „Középiskolások Hete: instruktor ösztöndíj” elnyerésére a 2021/2022-es tanévben.

A Középiskolások Hete tábor 2022. július 03. – 08. között kerül megrendezésre.

Pályázatot nyújthat be a PTE Általános Orvostudományi Karán (általános orvos, fogorvos szakon, PhD képzésen) vagy a PTE Gyógyszerésztudományi Karán (gyógyszerész képzésen, PhD képzésen) hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgató, aki:

• jártas, megfelelően tájékozott az egyetemi élet kérdéseiben (mikor, kit kell keresni, hová kell fordulni, mi hol található az egyetemen...stb.),
  • ismeri a hallgatókra vonatkozó szabályzatokat,
  • megfelelő kommunikációs készségekkel rendelkezik,
  • empatikus,
  • legalább egy alkalommal részt vett a Stratégiai Marketing és Toborzó Iroda által szervezett középiskolás diákok számára tartott orientációs programok valamelyikén,
  • vállalja, hogy tevékenységéről beszámolót ír,
  • szóbeli meghallgatáson való megfelelés.

A pályázathoz csatolandó dokumentumok:

• hallgatói jogviszony igazolás,
  • kitöltött pályázati űrlap,
  • motivációs levél (max 1 oldalas)

A pályázatokat a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar MKO Stratégiai Marketing és Toborzó Irodába (7624 Pécs, Szigeti út 12., I. emelet) szükséges leadni:

A pályázatok benyújtási határideje: 2022. június 12., 20:00 óra

A pályázatokról 5 fős Bíráló Bizottság dönt, a beadási határidőt követő 7 napon belül.

A tábor során ellátandó főbb feladatok:

• Tábor mindennemű szervezésében való aktív részvétel,
  • A tábor során a résztvevő diákok koordinálása,
  • A megszervezett szabadidős, oktatói programokon való részvétel.

Ösztöndíjban részesíthető hallgatók száma: 20 fő.

Instruktor ösztöndíj összege: egyszeri 20.000 forint, melynek kifizetésére 2022. 08. 05-ig kerül sor a nyertes hallgatóval kötendő ösztöndíjszerződésben foglaltak alapján.

Részletes pályázati kiírás

Ha kérdésed van a táborral, tábori jelentkezéssel kapcsolatban azt a tm@aok.pte.hu e-mail címen vagy a +36 30 143 7035-ös telefonszámon felteheted.

Várjuk a jelentkezésed!