T. Danny koncertjével ünnepelhetnek a felvételizők az idei Pont Ott Partin

2024. június 27.

A felsőoktatásba idén közel 121 ezer fiatal jelentkezett, az Oktatási Hivatal statisztikái szerint a tavalyi évhez képest erősödött a vidéki egyetemek iránti érdeklődés. Először a Pont Ott Partin lehet megtudni az idei felvételi ponthatárokat, Pécsett ennek ebben az évben is a Széchenyi tér ad otthont, július 24-én. A felvételizők este 8 órakor tudhatják meg eredményeiket, hogy aztán T. Danny koncertjével ünnepelhessenek.

A pécsi Pont Ott Parti programja:

18:00: Programnyitó & PTE ETK JAZZ DANCE Tánccsoport fellépése

18:00 – 20:45: Interaktív játékok és információk a felvételiről

18:30 – 18:45: Pécs város TikTok kvíz - vezeti: Kövér András (Kövi)

19:20 – 19:40: PTE Brass Band fellépése

19:45 – 20:00: Köszöntő beszédek

20:00 – 21:00: Ponthatárok kivetítése & DJ Kau

21:00 – 22:00: T. Danny koncertje

Az eseményen a Pécsi Tudományegyetem összes kara és partnerei is részt vesznek. A Pont Ott Partihoz kötődően a Városháza tornyába is fel lehet látogatni, ám ez a programelem regisztrációhoz kötött: pecs.hu

A felvételizőknek július 10-ig van lehetőségük a jelentkezési helyek sorrendjét módosítani. A legjobbaknak a PTE rektori ösztöndíjat is biztosít: pte.hu

A Pont Ott Parti Facebook-oldala:

facebook.com