IDEAL ZÁRÓKONFERENCIA, 2024. MÁRCIUS 21.(CSÜTÖRTÖK)

2024. március 5.

A Pécsi Tudományegyetem tisztelettel meghívja Önt az IDEAL „INNOVATÍV DIGITÁLIS NYELVTANULÁS AZ EGÉSZSÉGÜGYI ÁGAZATBAN” (2021-2-AT01-KA220-VET-000049281) Erasmus+ projekt zárókonferenciájára, amely 2024. március 21-én kerül megrendezésre Szombathelyen a mellékelt program szerint. Az eseményen lehetőség nyílik részletesen megismerni a projekt fő célját, - az innovatív digitális tanulási eszközök használatát a nyelvtudás és a nyelvi készségek fejlesztésében az egészségügy területén- valamint a projekt eredményeit:

• a tanároknak és a diákoknak szóló kézikönyvet
  • a digitális platformot a nyelvtanulást segítő oktatóvideók és szószedet formájában egészségügyi témában, melyek az egészségügyi ágazatában tanulni vagy dolgozni kívánók jobb foglalkoztathatóságához, illetve hazánkban a külföldi betegek ellátásához adnak nyelvi segítséget.

Részvételi szándékát szíveskedjen jelezni az alábbi linken keresztüli regisztrációval
2024. március 15. (péntek)-ig.
IDEAL ZÁRÓKONFERENCIA, 2024. MÁRCIUS 21.(CSÜTÖRTÖK)
PTE Szombathelyi Képzési Központ, Jókai utca 14. H-9700, Nagyelőadó

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!
További információ a projektről: https://www.uugot.it/ideal-app/