Virtuális Ponthúzó party – július 23.

2020. július 22.

Július 23-án kiderül, kik kezdhetik meg a Pécsi Tudományegyetemen az új szemesztert. A felvételi ponthatárok kihirdetését hagyományosan a Széchenyi téren szokták ünnepelni, azonban a járványhelyzetre tekintettel idén ez a megszokott formájában nem lehetséges. A zene azonban nem marad el, hisz online bulit szervez a PTE, amit a facebookon keresztül lehet majd követni.

A PTE Ponthúzó party július 23-án, 19 óra 30 perckor kezdődik. Ekkorra már várhatóan nagy lesz az izgalom, hiszen a köszöntő után, 20 órától várják a diákok az sms-ben érkező értesítést a felvételi eredményről. Emellett a felvi.hu oldalon is látható lesz az adott szakon meghatározott, felvételhez szükséges minimum ponthatár, az e-felvételi rendszerbe belépve pedig a jelentkezők megtekinthetik a saját felvételi eredményüket. Mindehhez a zenei aláfestést a Halott Pénz zenekarból ismert DJ Venom fogja szolgáltatni. Azoknak sem kell búsulniuk, akiket nem vettek fel az egyetemre, ugyanis a pótfelvételi eljárásban még bekerülhetnek.

A program:

19:30: warm-up zene, „gyülekező”
19:55: a felvételiző diákok köszöntése
20:00: MINDEN KIDERÜL - sms-ben értesítés érkezik a felvételi eredményről
21:00-ig: buli DJ Venommal

Az esemény a következő linken érhető el:

PTE Ponthúzó party - Online

Forrás: