Keep Active! ötödik fordulójának nyertese

2021. április 19.

Online versenysorozatunk ötödik fordulója lezárult. Nyertes hallgatónk Kocsis Dorka - elsőéves fogorvostan hallgató - lett, akinek videója és beszámolója a következőkben olvasható.

„Számomra a sport kiskorom óta a mindennapjaim része. Ott találok kikapcsolódást az iskola mellett. Szellemi és fizikai képességeimben is fontos szerepet játszott a testmozgás. A mindennapjaim ezzel vannak egyensúlyban a sok tanulás mellett. Szerintem nem csak szellemileg, hanem fizikailag is el kell fáradni. A Covid ideje alatt futottam, táncoltam, gördeszkáztam itthon és egy baseball ütő is a kezembe került. Most egy új fajta sportágba vágtam bele, súlyemelésbe. Ez nagyon tetszik, már érzem is a pozitív hatását.”

Dorkának ezúton is gratulálunk!