Kiberbiztonsági Játs(s)zMa vetélkedő – október 26., 28.

2021. szeptember 3.

A Belügyi Tudományos Tanács, a Nemzeti Kibervédelmi Intézet és a Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság közös szervezésében október 26-án és 28-án negyedik alkalommal rendezik meg a Kiberbiztonsági Játs(s)zMa elnevezésű vetélkedőt, amire idén már 4 területről várják a jelentkezőket: a belügyi-rendészeti és a vízügyi ismereteket oktató köznevelési intézmények diákjait, az egészségügyi ismereteket oktató köznevelési intézmények, valamint a rendvédelmi technikumok tanulóit, továbbá a felsőoktatási intézmények hallgatóit, emellett várják a Belügyminisztérium és a belügyminiszter által irányított szervek részéről delegált kollégákat is.

A vetélkedő idén is digitális formában szerveződik, jelentkezni online lehet a vetélkedő honlapján keresztül.

Jelentkezési határidő:

2021. október 1.