Hasznos információk egyetemistáknak a University Pass kiadványban

2018. október 15.

Megjelent és már elérhető a terjesztési pontokon a University Pass 2018-as ingyenes, minden igényt kielégítő, regionális kiadványa magyar és angol nyelven, tele hasznos információkkal.

Több, frissen Baranyába érkező egyetemistának fejtörést okozhat helyismeret hiányában, hogy a tanuláson kívüli idejét hol tudja eltölteni, hova mehet szórakozni, sportolni, kirándulni a barátaival, vagy ha csillapítani szeretné éhségét, azt hol teheti meg. Ezekben a kérdésekben is segítséget nyújt a University Pass modern, átlátható kiadványa, melynek közel 50 oldalán minden megtalálható, ami egy hallgató számára fontos lehet.

Az újságban Pécs és Baranya legérdekesebb, legszebb történelmi és természeti látnivalói, gasztronómiai, szórakozási és sportolási lehetőségei is az olvasók elé tárulnak olyan hasznos információk mellett, mint amilyenek az orvosi vagy a gyógyszertári ügyeletek.

Forrás

bama.hu