PTE óvodai ügyelet

2020. március 23.

A PTE Egészségügyi dolgozók védelme és szociális családi biztonsága stratégiai kérdés.

A PTE Óvodája - dolgozóinak felajánlása alapján - gyermek felügyeletet szervez, azon egészségügyi dolgozók számára, akik elkerülhetetlen munkavégzésük és munkabeosztásuk miatt óvodáskorú gyermekük felügyeletét nem tudják biztosítani, függetlenül attól, hogy eddig a város mely óvodájába jártak.

Elérhetőség és részletek megbeszélése:

Dr. Pajor Éva óvodavezető: 70-239-55-52, 31-357, 36-215 egyetemi számon.

Iskoláskorú gyermekek esetén a városban az alábbi oktatási intézmények adnak ügyeletet.

Szerdától (2020. 03. 18.) a következő intézményekben van kiscsoportos felügyelet, azoknak a diákoknak, akiknek igénylik a szülők:

Pécsi Meszesi Általános Iskola

Pécsi Apáczai 1. sz. Általános Iskola

Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola

Pécsi Éltes EGYMI

A pécsi intézmények közül itt tudnak étkezést biztosítani, mert ide szállít a szolgáltató. Nagyon fontos, hogy akinél van felügyeletet igénylő gyermek, az a vezető egyeztessen a felügyeletet  biztosító intézmény vezetőjével, hogy ott az adott héten működik-e csoport. (Előfordulhat, hogy nincs minden helyen csoport az adott héten. Ezen a héten 1-2 fős csoportok vannak.)

Az étkezést biztosító szolgáltatónál a jelezzék az időpontot és a helyszínt.

Dr. Pajor Éva                          Dr. Villányi Kinga                                  Illés József

Óvodavezető                                KT elnök                                      PTE IESZ elnök