Demonstrátori Diákköri Közgyűlés - április 15.

2020. április 14.

Kedves Demonstrátor Hallgatók, kedves Mentorok!

A Demonstrátori Diákkör vezetősége nevében szeretném Önöket meghívni április 15-én, szerdán, 18 órai kezdettel az ezúttal rendhagyó módon online térben tartandó Demonstrátori Diákköri Közgyűlésünkre, amit a "Zoom" videókonferencia alkalmazással fogunk megvalósítani.

A közgyűléshez az alábbi linken lehet csatlakozni: https://zoom.us/join

A belépéshez szükséges kódot a közgyűlés napján, 17.45-kor osztjuk meg e-mail üzenetben, és a PTE ÁOK Demonstrátori Diákkör Facebook oldalon.

A közgyűlésen rövid előadások keretében bemutatjuk, milyen feladatokat tudnak ellátni a demonstrátor hallgatók a távoktatásban, tájékoztatjuk a hallgatókat a Demonstrátori Kurzus teljesítésigazolásának módosításáról a jelenlegi helyzetben, beszámolót hallhatunk az Egészségügyi Nyelvi és Kommunikációs Intézet által szervezett online demonstrátori workshopról, és kitüntetésben részesülnek a DDK-ösztöndíj nyertes hallgatói, valamint a kimagasló mentori feladatot végző oktatók.

Megtisztelő részvételükre feltétlenül számítunk!

Üdvözlettel:

Dr. Tamás Andrea, a DDK elnöke