Mészáros Lázár ösztöndíj - pályázati kiírás, jelentkezési lap, adatkezelési tájékoztató

2020. június 8.

Magyarország honvédelmi minisztere pályázatot hirdet egy, a Honvédelmi Minisztérium által folyósított ösztöndíj elnyerésére. Az ösztöndíjra pályázatot nyújthatnak be a felsőoktatási intézmény nappali munkarendű felsőfokú alapképzésében, mesterképzésében vagy osztatlan képzésében, a nappali munkarendű szakképzés keretében hallgatói jogviszonyban álló, továbbá az iskolarendszerű, esti, levelező munkarendű vagy távoktatásos formában, szakképzés keretében tanulmányokat folytató tanulók.

A Mészáros Lázár ösztöndíjhoz kapcsolódó pályázati kiírást, jelentkezési lapot és adatkezelési tájékoztatót a mellékletekben olvashatják.

Dokumentum(ok)