MedPECS2020-konferencia - felhívás

2020. augusztus 3.

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata idén harmadik alkalommal rendezi meg a Medical Conference for PhD Students and Experts of Clinical Sciences (MedPECS 2020) elnevezésű tudományos konferenciát.

A rendezvény kiemelt célja, hogy lehetőséget nyújtson az orvos-, az egészség- és a gyógyszertudományok területéről érkező doktoranduszok, valamint fiatal kutatók számára tudományos eredményeik prezentálására szakmailag elismert kutatók által vezetett szekcióüléseken előadás, vagy poszter formájában, angol nyelven. A konferencia kiváló alkalom a szakmai kapcsolatok ápolására és új együttműködések kiépítésére, az előadói-, és a vitakészség fejlesztésére.

Időpont: 2020. október 16-17.

Helyszín: Pécsi Tudományegyetem Szentágothai János Kutatóközpont

Regisztráció és absztraktbeküldés határideje: 2020. szeptember 11.

További információk és regisztráció a konferencia weblapján:

Amennyiben kérdése merülne fel a rendezvénnyel kapcsolatban, forduljon bizalommal a szervezőbizottság tagjaihoz az info.medpecs@pte.hu e-mail címen!

Doktorandusz Önkormányzat

Dokumentum(ok)