Oktatói készségfejlesztő workshop - október 28. - felhívás

2021. október 19.

Kedves Kolléga!

Karunkon évente két alkalommal megrendezendő oktatói készségfejlesztő workshop ebben a szemeszterben várhatóan személyes megjelenés mellett tér vissza!

Következő rendezvényünket

2021. október 28-án, csütörtök, 14.00 órakor

a Dékáni Tanácsteremben,

PotePillars: Tanulási kultúra koncepció

avagy: Hogyan helyezzük a tanítás helyett a tanulást és a hallgatót a középpontba?

címmel tartjuk.

A workshop interaktív munkaértekezlet, ahol a program legfontosabb elemei az alábbiak:

• rövid bemutató előadások a PotePillars Tanulási kultúra koncepció céljairól és munkacsoportjairól,
  • eseten alapuló csoportmunka a hallgató-központú kurrikulumról, illetve a tanulási cél alapú oktatásról (outcome-based education) – elméleti oktatók, hallgatók bevonásával, azaz a résztvevők saját tapasztalatainak és ötleteinek megosztásával.

Amennyiben szeretne részt venni a rendezvényen, kérjük, hogy 2021. október 21-ig jelezze az ookt@aok.pte.hu e-mail címen nevének és intézetének feltüntetésével, hogy részletes programot küldhessünk Önnek.

Reméljük, hogy a korábbi sikeres workshopokhoz hasonlóan, jelenlegi rendezvényünk is hozzájárul oktatóink eredményesebb munkájához!

Jelentkezését és a workshopon való részvételét örömmel várjuk!

Tisztelettel és köszönettel,

Prof. Dr. Nyitrai Miklós