Jelentkezz a "Középiskolás Diákok Hallgatói Mentora Ösztöndíj 2022/23" pályázatra

2022. szeptember 19.

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar és Gyógyszerésztudományi Kar pályázatot hirdet a „Középiskolás Diákok Hallgatói Mentora Ösztöndíj” elnyerésére a 2022/2023-as tanévre vonatkozóan.

Az ösztöndíjra azok a hallgatók pályázhatnak, akik az Általános Orvostudományi Kar vagy Gyógyszerésztudományi Kar aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező hallgatói, vagy a karokon működő doktori iskolák Ph.D hallgatói.

Az ösztöndíj elnyerésének feltétele:

• aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik a 2022/2023. tanév őszi szemeszterében,
  • vállalja, hogy e-mailen, - szükséges esetben más platformokon – a tanév során folyamatosan kapcsolatot tart az érdeklődő középiskolás diákokkal
  • vállalja, hogy aktívan részt vesz - havonta legalább 2 dedikált programon- a középiskolás diákok számára szervezett rendezvényeken, programokon (Nyílt Nap, Fogadó óra, Kérdezz-Felelek, online webináriumok, tájékoztató előadások, kisfilmek, podcastek, és egyéb toborzási tevékenységek, stb.)
  • vállalja, hogy tevékenységéről beszámolót készít
  • a pályázat elbírálása során előnyt jelent, (de nem döntő jelentőségű) amennyiben a pályázó igazoltan végzett középiskolás diákok számára mentorálási tevékenységet ezen pályázati kiírást megelőzően

A pályázathoz mellékelni kell:

• hallgatói jogviszony igazolást
  • kitöltött pályázati űrlapot
  • rövid motivációs levelet (max 1 oldal)

A pályázatokat a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Marketing és Kommunikációs Osztály - Stratégiai Marketing és Toborzó Irodába a (7624 Pécs, Szigeti út 12., I. emelet) szükséges eljuttatni postai úton, személyesen vagy online.

A pályázatok benyújtási határideje: 2022. szeptember 26., 16:00 óra

Az ösztöndíj kifizetése az ösztöndíjat elnyerő pályázók részére az alábbi időbeli ütemezés szerint történik: A nyertes pályázók 10 hónapon keresztül havi 12.000 forint ösztöndíjban részesülnek, melynek kifizetése a 2022/2023-as tanév oktatási időszakában történik, a TJSZ vonatkozó rendelkezéseinek megfelelően.

RÉSZLETEK ÉS JELENTKEZÉS