PTE PhD Nyílt Nap

2023. március 9.

A PTE Doktorandusz Önkormányzata idén is megszervezi a korábbi években hagyományossá vált PTE PhD Nyílt Napot azzal a céllal, hogy a graduális hallgatók betekintést kaphassanak a doktori képzés felépítésébe, valamint értesülhessenek a különböző lehetőségekről, melyekhez doktoranduszként juthatnak.

Az eseményt online, a Teams felületén valósítják meg március 31-én, délelőtt 9 és 13 óra között.

A Facebook-esemény linkje:

fb.me/e/2J89JkvPw

Mi minden vár az érdeklődő hallgatókra?

• Bemutatkozik a Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata,
  • hasznos információk hangzanak el a doktori képzés felépítésével, valamint az elérhető ösztöndíjakkal és lehetőségekkel kapcsolatban,
  • képviseltetik magukat a PTE Doktori Iskolái,
  • az online térben PTE alumni és a képzésben lévő doktoranduszok osztják meg tapasztalataikat, gondolataikat,
  • interaktív előadást tart Benedek Péter, vitakultúra-fejlesztő, melynek során a doktori képzésben is hasznosítható készségek kerülnek előtérbe,
  • a nap folyamán megszerzett tudást egy Kahoot! Kvíz keretein belül gyűjik össze – a legügyesebb hallgatók PTE DOK-ajándékokhoz juthatnak.

Regisztráció:

Az eseményre regisztrálni a következő linken lehet, március 28-án, 20 óráig:

forms.office.com