Orvos- és Fogorvosnapok 2024 - program

2024. augusztus 1.

Tisztelt Kolléganő! Tisztelt Kolléga!

A PTE Általános Orvostudományi Kara szeretettel meghívja volt hallgatóit a 2024. október 18-19-én rendezendő Egyetemi Orvos- és Fogorvosnapokra.

Az Egyetemi Orvos- és Fogorvosnapok tervezett programjai:

2024. október 18. (péntek)

15:00 Évfolyamtalálkozók

• Általános orvos szak - PTE ÁOK elméleti tömb, 7624 Pécs, Szigeti út 12.
  • Fogorvos szak - Fogászati és Szájsebészeti Klinika, 7624 Pécs, Tüzér u. 1.

Az alumni hallgatók családtagjai részére fakultatív program az Új elméleti tömb meglátogatása. A fakultatív programon való részvételi szándékát a regisztrációs lapon szíveskedjék jelezni.

18:00 Évfolyamvacsora

Az egyes évfolyamtalálkozón résztvevők közös rendezvénye, mely a találkozót követően, az évfolyamfelelősök szervezésében kerülnek megrendezésre, melynek ára helyben fizetendő. Kérem, a vacsorára akkor jelentkezzen, ha biztosan részt tud venni, mivel az éttermet a pontos létszám megadásával lehet lefoglalni.

2024. október 19. (szombat)

10:00 Az Általános Orvostudományi Kar ünnepi ülése

• Rektori és dékáni köszöntő
  • Pro Facultate Medicinae emlékérmek átadása
  • Arany-, gyémánt- és vasdiplomák adományozása
  • Romhányi Emlékérmek átadása
  • Oktatói kitüntetések adományozása
  • Dr. Karlinger Gy. Tihamér pályadíj átadása
  • Dékáni dicséretek és Dékáni Elismerő Oklevelek átadása

13:00   Dékáni köszöntő svédasztalos fogadással egybekötve az Általános Orvostudományi Kar Dr. Romhányi György aulájában. (Részvétel csak külön meghívóval!)

Kérem, amennyiben részt kíván venni a rendezvényen,

PTE Általános Orvostudományi Kar

Dékáni Titkárság

7624 Pécs, Szigeti út 12.

E-mail: orvos-fogorvosnap@aok.pte.hu

Kapcsolattartó: Látschám Gáborné, Erika

Telefon: +36 72 536 000/39533

A svédasztalos dékáni fogadásra kétféle módon lehet jelentkezni: Elektronikusan a https://forms.office.com/e/13SNCRf9HM linken, vagy a kinyomtatott, kitöltött jelentkezési lap postai úton a Dékáni Titkárság számára történő megküldésével.

A dékáni fogadás részvételi díja 5.000 Ft/fő, melyet a PTE ÁOK számára az OTP Banknál vezetett 11731001-23135378-00000000 számlaszámra, a közlemény rovatba az ÁOK Orvosnapok, név (a jelentkező neve, nem a befizetőé) feltüntetésével tud átutalni 2024. szeptember 27-ig.

Kérjük, az átutalási bizonylat másolatát az orvos-fogorvosnap@aok.pte.hu e-mail címre vagy a Dékáni Titkárság postacímére 2024. szeptember 27-ig szíveskedjék megküldeni.

A Janus Egyetemi Színház előadásában 2024. október 19-én 17:00 órakor bemutatásra kerül „A professzor vallomása” című darab a Zsolnay Negyedben, mely Romhányi professzor úrról szól.

Amennyiben részt kíván venni az előadáson, szíveskedjen a regisztrációs lapon jelezni.

Amennyiben tudomására jut, hogy valamelyik évfolyamtársa nem kapott értesítést a programról, szíveskedjék jelezni a Dékáni Titkárságnak (orvos-fogorvosnap@aok.pte.hu címen) az érintett adatainak (név, születési név, telefonszám, cím vagy e-mail cím) megjelölésével.

Remélem, hogy az Egyetemi Orvos- és Fogorvosnapokon személyesen üdvözölhetem Önt!

Tisztelettel:

Dr. Nyitrai Miklós

dékán

A jubileumi diplomával kapocsolatos tudnivalók az alábbi hírben olvashatók:

Orvos- és Fogorvosnapok 2024

Dokumentum(ok)