Reggelivel és hasznos tanácsokkal várták a bringásokat a pécsi orvosképzőn

2024. szeptember 19.

Reggelivel és hasznos tanácsokkal lepték meg a katasztrófavédelem dolgozói a biciklivel érkező hallgatókat a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Karán szeptember 18-án. Az immár évek óta hagyományos programot, a „Bringás reggelit”, az Angol-Német Hallgatói Önkormányzat (EGSC) szervezte.

Reggel 7 órától várták ajándékokkal és ízletes falatokkal a kar kerékpározó hallgatóit a régi aula bejáratánál, akik délelőtt 10 óráig fogyaszthattak a pogácsából, a croissant-ból és a kávéból, miközben a kerékpározás szabályairól, a biztonságos közlekedésről beszélgettek a katasztrófavédelem munkatársaival, akik hasznos tanácsokkal látták el őket. A résztvevők a „Bike-Safe programba is regisztrálhattak.

Az esemény nagy népszerűségnek örvend a külföldi diákok körében is, nap mint nap sokan érkeznek biciklivel a karra, ezért is rendezik meg minden évben a „Bringás reggeli” programot.

Fotó:

Verébi Dávid