I-Days for Life Hackathon – november 11-12.

2024. október 15.

Szeretnéd kipróbálni magad egy hackathonon, ahol nemcsak értékes kapcsolatokat építhetsz, hanem az egészségügyi innováció területén is új készségekre tehetsz szert, miközben izgalmas nyeremény is vár rád? Itt a lehetőség, hogy megmutasd, mire vagy képes!

A Debreceni Egyetem az EIT Health nemzetközi egészségügyi innovációs program részeként 2024. november 11-12-én első alkalommal rendezi meg az i-Days for Life Hackathont. Ez a verseny nemcsak egy kihívás, hanem egy egyedülálló lehetőség is arra, hogy fiatal tehetségekkel és mentorokkal közösen dolgozz a jövő egészségügyi megoldásain, amire a csapatoknak 24 óra áll rendelkezésükre.

Miért érdemes jelentkezni?

Díjazás: A legjobb csapat 2000 USD értékű díjazásban részesül.

Networking: Találkozz hasonló gondolkodású diákokkal Közép-Európából és a Nyugat-Balkánról!

Nemzetközi döntő: A győztesek részt vehetnek a budapesti nagy döntőn, ahol a legjobbak mérhetik össze tudásukat.

Mentorálás: Az innovációs folyamat során tapasztalt mentorok segítenek, hogy ötleteidből valós megoldásokat fejleszthess.

Tapasztalat nélkül is jelentkezhetsz: Nem kell, hogy jártas legyél az egészségügyben vagy az innovációban, elég, ha érdeklődsz a téma iránt.

A verseny részletei:

• Időpont: 2024. november 11-12.
  • Helyszín: Debreceni Egyetem, Innovációs Ökoszisztéma Központ
  • Jelentkezési határidő: 2024. október 23.
  • Nyelv: Az esemény hivatalos nyelve az angol, de a csapatmunka során bármilyen nyelvet használhattok.

Kik jelentkezhetnek?

Bármely szakterületről jelentkezhetnek hallgatók, akiket érdekel a jobb életminőség és a hosszabb élet, a hatékonyabb diagnosztika és terápia, vagy a fenntartható egészségügyi ellátás kérdései.

Jelentkezz most, és legyél részese egy nemzetközi innovációs mozgalomnak, amely formálja a jövő egészségügyét!

Regisztráció:

Az alábbi linken elsőként Individual-Student-ként szükséges regisztrálni, majd a Programmes & Opportunities menüpontra kattintva Debrecennél kell az Apply Now gombot választani: apply.eithealth.eu

A program weboldala:

eithealth.eu

Bővebb információ a Debreceni Egyetem Innovációs Központjának munkatársaitól kérhető az innovacio@unideb.hu címen.