„Pattern Recognition in Biomedical Engineering” - online kurzus – október 30.

2024. október 25.

A „Pattern Recognition in Biomedical Engineering” kurzus célja, hogy a hallgatóság betekintést nyerjen a mintafelismerési technikákba, különös tekintettel az orvosbiológiai-mérnöki felhasználásra.

A kurzus három előadást tartalmaz, amiket ugyanazon a napon, október 30-án tartanak, ezek:

• Pattern recognition - an overview,
  • Pattern recognition - examples and general application,
  • Extraction of relevant diagnostic features as a result of biomedical signal processing - study of selected cases from the field of Biomedical Engineering.

Az előadásokat a lengyelországi Silesian University of Technology két szakértője, Prof. Paweł Kostka és Joanna Chwał tartja.

A célközönséget a PhD-hallgatók, a mesterszakos hallgatók, a kutatók és az oktatók jelentik, de mindenkit szeretettel várnak, aki érdeklődik a mintafelismerés vagy a gépi tanulás iránt.

A kurzus időpontja:

2024. október 30-a, 17.00 – 18:45

A kurzus az alábbi linken lesz elérhető:

meet.google.com

A részvétel ingyenes, de megköszönik, ha előzetesen regisztrálnak:

forms.office.com

További információkat a vibe.project.hu@gmail.com címen kaphatnak.