A Demonstrátori Diákkör tavaszi közgyűlését április 20-án tartották személyes jelenlét mellett karunk új oktatási épületében. Összesen 91-en – mentorok, hallgatók, oktatók – vettek részt az eseményen. Kitüntetésben részesültek a DDK-ösztöndíj nyertes hallgatói, valamint a kimagasló mentori feladatot végző oktatók is. A díjátadó ünnepséget és a közgyűlést követően a hallgatók és mentoraik kötetlen beszélgetést is folytathattak.
Kapcsolódó tartalom: Demonstrátor hallgatók és mentorok kitüntetése a tavaszi közgyűlésen
Fotók: dr. Filipánits Kristóf