December 3-án ünnepélyes keretek között nyitották meg az Anatómiai Intézet új bonctermét. A XXI. század oktatási színvonalának megfelelő boncterem multimédiás számítástechnikai eszközökkel, valamint modern elszívó- és szellőztetőberendezéssel is felszerelt. A gyakorlati oktatásra és vizsgáztatásra egyaránt alkalmas helyiséget dr. Nyitrai Miklós dékán, dr. Czopf László oktatási dékánhelyettes, és dr. Reglődi Dóra intézetigazgató nyitotta meg, az intézet munkatársainak körében.
Kapcsolódó tartalom: Megnyitották az Anatómiai Intézet új bonctermét
Fotó: VERÉBI Dávid, PTE ÁOK Oktatástechnikai és Szolgáltatási Osztály
Fotó: UJVÁRI Balázs, PTE ÁOK Anatómiai Intézet