Karunk dékánja minden évben Bajnóczky-díjat adományozhat annak az oktatónak, munkatársnak, hallgatónak, aki kimagasló tevékenységet végez irodalmi, zenei, képző-, szín-, fotó- vagy táncművészeti területen. A díjat évente két fő – egy hallgató és egy munkatárs – kaphatja. Az elismerés odaítéléséről egy négyfős kuratórium dönt, melynek tagjai: a mindenkori diákjóléti dékánhelyettes, dr. Bajnóczky István özvegye vagy az általa meghatalmazott személy, a kar egyik magyar és külföldi hallgatója.
Kapcsolódó tartalom: Átadták a Bajnóczky-díjat
Fotó: VERÉBI Dávid, PTE ÁOK Oktatástechnikai és Szolgáltatási Osztály